Proaktīvā rekrutinga tehnoloģija tiek efektīvi pielietota, atlasot speciālistus tādām pozīcijām, kā: tirdzniecības pārstāvji, IT speciālisti, grāmatveži, inženieri u.c.
Izmantojot šo darba metodiku, mēs darbojamies ar tādu informācijas avotu kompleksu kā: datu bāze, publikācijas Masu Medijos, reklāma avīzēs un internetā.

Toties galvenā mūsu atšķirība, salīdzinot ar daudzām citām rekrutinga kompānijām Latvijā, ir ... tiešās meklēšanas (direct search) elementu pielietošana kandidātu atlasē.
Mēs aktīvi “ejam pie kandidātiem”, negaidot kamēr kandidāti paši ieraudzīs sludinājumu vai atsūtīs savus CV. Varbūtība, ka Jums vajadzīgais kandidāts ieraudzīs sludinājumu avīzē un izlasot to atsūtīs Jums savu CV ir zema.

Mēs esam pārliecināti, ka neviens negribēs tērēt vairākus simtus latu reklāmai, lai rezultātā saņemtu pilnīgi nepiemērotus CV. Nodarbojoties ar personāla atlasi ik dienu, kompānijas Trendsetters konsultanti izprot situāciju darba tirgū gan visumā, gan atsevišķās biznesa nozarēs. Šī informācija palīdz mums ātri un rezultatīvi veikt personāla meklēšanas un atlases procesu, ekonomējot klienta laiku un naudu. Mēs esam pārliecināti, ka Trendsetters pieredze un zināšanas palīdzēs Jums efektīvi risināt jautājumus saistītus ar jaunu darbinieku meklēšanu un atlasi.