MŪSU KLIENTI
"... Man bija patiesi patīkami ar Jums sadarboties, izmantojot Jūsu kompānijas personāla atlases pakalpojumu.
Pateicoties Jums, esmu ietaupījis savu laiku un pūliņus meklējot profesionāli atbilstošus kandidātus uz mārketinga direktora vietnieka pozīciju.

Augsti vērtēju Jūsu īpašo pieeju un attieksmi klientu apkalpošanā, kā arī kandidātu profesionālo novērtējumu. Rūpīgi izstrādātais atlases process, kas ietvēra detalizētu informācijas savākšanu, izcilu personības testu sistēmu un profesionālas intervijas, kā arī „Trendsetters” kompetenci par vietējo darba tirgu un potenciālo kandidātu psiholoģiskajām īpatnībām, palīdzēja ietaupīt manu laiku, kā arī deva drošību par rezultātu – gadu ilgu garantiju izpildītajam darbam

Es labprāt arī turpmāk sadarbošos ar Jums jaunu darbinieku profesionālā atlasē un darbinieku profesionālā novērtēšanā..."

Andris Lagzdiņš
Mārketinga direktors
Baltcom GSM
"...Trendsetters started their cooperation with Itella Information in winter of 2010. During that period and up to now Trendsetters ensured successful hiring of 27 amount of Programmers, 2 Technical Project Managers and 9 Project Managers, thus providing harmonized Riga Competence Center growth of Itella Information.

Flexible contract base allowed Itella Information to chose the right partner among many others in recruitment agency market. I would highly recommend Trendsetters as reliable partner IT staff recruitment field..."

Taras Pasechnik
Itella Information
Purchase Invoices Team Manager
E-Services Customer Implementations
"...Now that the Annual Meeting is over, I am writing to thank your team for your hard work and organization in the preparation of, and during, the event.

The Annual Meeting was deemed a great success by all involved and the staff selected by your company all performed well in their work.

The contribution of your company to the success of the event is greatly appreciated and wish you all the best in your future endeavours..."

Rita Fulgoni
Adviser, Annual Meetings and Budget
European Bank for Reconstruction and Development
"...  "Multivac Oy" filiāle Latvijā ir veiksmīgi sadarbojusies ar SIA „Trendsetters”, kā rezultātā esam ieguvuši mūsu prasībām atbilstošu tehniskā servisa vadītāju. Darbinieku atlase tika veikta profesionāli un atbilstosi starptautiskā uzņēmuma prasībām..."

Ģ.Lazdiņš
Filiāles vadītājs
Multivac Oy
"...Pateicoties sadarabībai ar „Trendsetters” esam ieguvuši kvalificētus darbiniekus, kuri atbilst mūsu izvirzītajāem prasībām. Tā ir firma uz kuru varam paļauties.

Mēs gribētu izteikt lielu pateicību Jūsu darbiniekiem par profesionalitāti, pozitīvismu un atsaucību..."

Kristīne Vētra
Direktore
Vičiūnai-LAT

ATSTAT SAVU KOMENTĀRU 
Partneri
 
Mūsu klienti
Mūsu klienti 1 Mūsu klienti 2 Mūsu klienti 3 Mūsu klienti 4 Mūsu klienti 5