MŪSU VĒRTĪBAS
Kvalitāte

Augstie kvalitātes standarti ir attiecināmi uz visu, ko mēs darām. Mēs cenšamies izvirzīt pēc iespējas labākus un atbilstošākus darba piedāvājumus mūsu Kandidātiem, palīdzam izdarīt pareizo izvēli! Savukārt Darba devēju tiecamies nodrošināt ar augstvērtīgiem speciālistiem.

Labvēlība
 
Pret visiem  kandidātiem esam laipni un ētiski, saskarsmē esam elastīgi un individuāli pieejam katram.
Uzticība. Mēs veidojam savstarpējās attiecības ar visiem atlases procesa dalībniekiem (Darba devējs – Mēs – Kandidāts), balstoties uz abpusēju uzticību. Mēs cenšamies sniegt pilnīgu un objektīvu informāciju par vakanci un nosacījumiem Darba devēja uzņēmumā. 

Objektīva vērtēšana

Mēs izmantojam objektīvus vērtēšanas kritērijus attiecībā pret visiem kandidātiem, izvērtējot kvalifikācijas un profesionālo iemaņu atbilstību, nevis vādamies pēc personīgām simpātijām. Pieturamies pie līdzvērtīgu tiesību antidiskriminācijas politikas.

Jūsu izvēles cieņa


Mums ir svarīgi, lai mūsu kandidātiem jaunais darbs sagādā patiesu gandarījumu. Tādēļ mēs rūpīgi izzinām un cienam Jūsu motivātorus, intereses un nākotnes plānus.

Juridiska kompetence

Ievērojam likumdošanu mūsu profesionālā darbībā.

Konfidencialitāte
 
Visa informācija, ko ieguvām no Jums, tiek uzskatīta par stingri konfidenciālu! Mēs sniedzam informāciju par Kandidātu Darba devējam vai citām ieinteresētajām personām tikai ar Kandidāta atļauju.

Atbildība
 
Mēs sniedzam atbildi visiem atlases konkursa dalībniekiem. Konkursa gaitā informējam Jūs par Jūsu kandidatūras izskatīšanas norisi. Mēs vienmēr korekti pārstāvam Jūsu intereses sadarbībā ar Darba devēju.

Atbalsts

Sniedzam atbalstu visiem mūsu kandidātiem, kas tika iekārtoti Darba devēja uzņēmumā, sekmējam attīstību dotā kompānijā – profesionālā attīstība, materiālā atlīdzība, savstarpējās attiecības kolektīvā, kā arī izrādam līdzdalību konflikta situācijās. Vajadzības gadījumā konsultējam juridiskos un citos jautājumos. 


 
Partneri
 
Mūsu klienti
Mūsu klienti 1 Mūsu klienti 2 Mūsu klienti 3 Mūsu klienti 4 Mūsu klienti 5