MŪSU KLIENTI

Sadarbība ar "Trendsetters" ir bijusi ļoti veiksmīga un rezultatīva, jo ar uzņēmuma darbinieku palīdzību mums ir izdevies papildināt mūsu darbinieku kolektīvu ar kvalificētiem, būvniecības tirgū pieprasītiem speciālistiem. SIA "Trendsetters" darbiniekiem ir izdevies atrast speciālistus tādās tradicionāli "grūtās" vakancēs kā projektu vadītājs, tāmētājs, būvkonstruktors. SIA "Trendsetters" darbinieku profesionalitāte un pieredze apliecina šī uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti un plašās iespējas Latvijas darba tirgū.

Ivars Geidāns, SIA "Merks" valdes priekšsēdētājs.

SIA „Saint-Gobain Celtniecības Produkti”, kura produkti ir tādi pasaulē pazīstami un atzīti zīmoli kā ISOVER, GYPROCK, WEBER, veiksmīgi sadarbojās ar uzņēmumu SIA „Trendsetters” vairākos personāla atlases un piesaistīšanas projektos. Darbinieku atlase vienmēr noritēja profesionāli, iekļaujoties laika limitos. Īpašs izaicinājums, ar kuru SIA „Trendsetters” veiksmīgi tika galā bija Karjera Inženieris un Ražošanas Vadītājs  mūsu topošajai ģipša rūpnīcai. Šobrīd mūsu uzņēmumā strādā dažādu līmeņu vadītāji un speciālisti, kurus atradām un piesaistījām sadarbībā ar SIA „Trendsetters”. Ceram arī uz turpmāku veiksmīgu sadarbību.

Normunds Mitko, SIA „Saint-Gobain Celtniecības Produkti” direktors.

Sadarbība ar "Trendsetters" ir bijusi vairāku gadu garumā, kuras rezultātā esam ieguvuši efektīvus darbiniekus. Darbinieku atlases process ir noticis kvalitatīvi - sākot no meklētā darbinieka apraksta līdz viņa testēšanai un izvēlei, kā arī tika pievērsta pietiekoša uzmanība par jaunā darbinieka sekmēm un atbilstību pēc stāšanās darbā. "Trendsetters" speciālistus var raksturot ar aktīvu, pozitīvu, precīzu un atbildīgu pieeju darbam - rezultātā darba devējs iegūst tādus darbiniekus kādus vēlas.

Jānis Nolle, SIA "Grundfos Pumps Latvia" vadītājs

Paldies Jums par sadarbību personāla atlasē. "Latvijas kuģniecība" veiksmīgi ir pieņēmusi darbiniekus uz IT nodaļas vadītāja un personāla vadītāja pozīcijām. Ar Jūsu kompānijas darbinieku profesionāli paveikto darbu esam apmierināti, jo Jūs izpratāt mūsu vajadzības un vēlmes. Personāla atlases rezultāts ir attaisnojis mūsu investētos līdzekļus. Uzskatu, ka kandidātu piesaistīšana un novērtēšana uz augstākā līmeņa vadītāja pozīcijām ir jāveic profesionāli. Izmantojot Jūsu pakalpojumus, esam ietaupījuši savu laiku un ieguvuši izvēles iespējas novērtēt atbilstošus kandidātus augstākā un vidējā līmeņa pozīcijām.

A. Kļaviņš, Prezidents

            

                                             

                                    

                                            

         

                     

                                          

                 

             
Partneri
 
Mūsu klienti
Mūsu klienti 1 Mūsu klienti 2 Mūsu klienti 3 Mūsu klienti 4 Mūsu klienti 5